ul. Kolejowa 58, 62-600 Koło

+48 63 272 52 84 INFO@DRUKARNIA-DAGRAF.PL

O nas

Od 1994 roku z pasją i zaangażowaniem dostarczamy kompleksową ofertę usług reklamowych i poligraficznych. Wszystkie projekty i realizacje tworzymy w oparciu o możliwości i oczekiwania naszych klientów. Szeroki wachlarz usług pozwala nam realizować wszelkie działania promocyjne. Produkty oferowane przez naszą firmę cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców.
Ponadto własne zaplecze poligraficzne, nowoczesne maszyny pozwalają nam realizować innowacyjne zlecenia w zakresie druku, produkcji reklam oraz gadżetów i materiałów promocyjnych.

W przeciągu 18 lat istnienia na rynku nastąpił rozwój naszej firmy, zdobyliśmy znaczącą pozycję zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku firmami, które doceniły nasz profesjonalizm, krótkie terminy realizacji oraz wygodne warunki współpracy.

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i oddania naszych pracowników, którzy współtworzą oblicze firmy. Poznaj nas bliżej odwiedzając nas w siedzibie firmy.

Jeśli jeszcze z nami nie współpracowałeś, zapoznaj się z aktualną ofertą i skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że warto.